Новини
З днем позашкілля всіх манівців!
Сьогодні в Украіні відзначається день позашкілля. Щиро вітаємо педагогів і школярів,дотичних до цього процесу. Нехай творчий порив,креативне мислення і науковий підхід в системі МАН ніколи вас не полишають. Мирного всім неба і реалізаціі задуманого!
Нагородження переможців ІІІ етапу
19 липня відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році в приміщенні Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України.
Навчально-виховний арсенал гуртків філологічного напряму Малої академії наук як інтеграційний потенціал закладів соціокультурної сфери
Творча команда гуртків "СловоГРАЙ" та фольклористики Івано-Франківського обласного відділення МАН України, які працюють на базі Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (керівник гуртка — Віталій Півторак) взяла участь в семінарі Навчально-методичного центру культури й туризму Прикарпаття "Робота клубних закладів із молоддю та дітьми під час війни: настрої, цінності, майбутнє".
Довіра, співпраця та натхнення на заняттях гуртків відділення історії в контексті розвитку критичного мислення обдарованих дітей
Відповідно до плану роботи Івано-Франківського обласного відділення МАН України 26-27 травня 2023 року на базі Яблуницького ліцею Поляницької сільської ради відбувся семінар-практикум «Довіра, співпраця та натхнення на заняттях гуртків відділення історії в контексті розвитку критичного мислення обдарованих дітей» (у рамках методичного проєкту-супроводу «Від креативного педагога до творчої особистості учня. Партнерська взаємодія»).
Семінар-практикум з фізики і астрономії
27 квітня 2023 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проведено семінар-практикум «Педагогічний супровід обдарованих дітей як платформа для професійної орієнтації слухачів гуртків відділення фізики і астрономії МАН України» (у рамках методичного проєкту-супроводу «Від креативного педагога до творчої особистості учня. Партнерська взаємодія») для керівників і слухачів гуртків Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України та гуртків дослідницько-експериментального напряму в системі МАН територіальних громад області.