Логотип

Івано-Франківське обласне відділення МАН України

Адреса:

вул. Шевченка, 79, к. 101,

м. Івано-Франківськ, 76018

E-mail: man.if@ukr.net

Історія

Івано-Франківське обласне відділення Малої академії наук України створено відповідно до розпорядження  голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 14 липня 1997 року № 517 з метою пошуку та відбору обдарованої молоді, її профорієнтації та формування інтелектуального потенціалу української нації, зареєстроване розпорядженням міського голови від 06.04.98 р. № 101-р.
Обласне відділення МАН об'єднує щорічно близько 700 слухачів гуртків, понад 3 тис. кандидатів та дійсних членів МАН України; щорічно працює 29 різнопрофільних гуртків, 40 наукових товариств учнів. Така розгалужена структура забезпечує доступність науково-дослідницької діяльності для дітей з усіх районів області. 
Мета роботи Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України – через призму формування  науковості надавати слухачам гуртків МАН максимальну можливість для розвитку особистісних і професійних якостей, творчої індивідуальності. Саме тому залучення учнів-старшокласників до науково-дослідницької роботи привчає їх до самостійності, виробляє вміння застосовувати отримані знання при розв'язанні конкретних завдань, вільно орієнтуватися в літературі за обраним фахом, а також виховує вимогливість до себе, зібраність та цілеспрямованість. Науково-дослідницька робота вдосконалює не лише професійний рівень спеціалістів різних галузей, а й формує специфічні навички і звички, відповідний склад мислення та спілкування, дозволяє поглибити професійне спрямування освіти, виховати спеціалістів з високим творчим потенціалом і впливає на формування соціально-професійної зрілості майбутніх фахівців.