ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
25-26 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учасниками представлено 205 досліджень. Участь у конкурсі взяли учні із 21 освітнього закладу територіальних громад області та з 4 закладів обласного підпорядкування. Вітаємо переможців та їх наукових керівників.
Секція української літератури
Наукове відділення економіки
Наукове відділення математики
Наукове відділення наук про Землю
Наукове відділення технічних наук
Наукове відділення філософії та соціології